Dane firmy

Najlepsza szkoła podstawowa na ursynowie • AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa


AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa


Poleczki 7, 02-822 Warszawa

Tel: 22 641 57 22

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku dobry start w przyszłość. Właśnie dlatego szuka wsparcia, dzięki któremu jego pociecha będzie mogła efektywnie się rozwijać. Pierwsze lata edukacji są niezwykle ważnym etapem w życiu każdego malucha, dlatego wybór jego szkoły podstawowej jest istotną decyzją.

Rodzice dbający o wszechstronny rozwój swoich dzieci mogą liczyć na cenne wsparcie Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej AURUS znajdującej się na warszawskim Ursynowie. Placówka zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych i kompetentnych nauczycieli, wrażliwych na potrzeby dzieci i zaangażowanych w ich edukację. Zajęcia prowadzone są w sposób atrakcyjny dla uczniów, a na ich program składają się zarówno zajęcia obowiązkowe, jak i dodatkowe, które pozwalają dzieciom rozwijać własne zainteresowania.

Powyższe informacje są doskonałym potwierdzeniem na to, że rekomendowana placówka to najlepsza szkoła podstawowa na Ursynowie. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko otrzyma znakomite wsparcie i rozwinie w sobie zapał do kształcenia własnych umiejętności i pogłębiania wiedzy.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


Sokołowska 9, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

ART KRIS Krzysztof Piwowarek


Warszawska 196, Mińsk Mazowiecki