Dane firmy

Pranie dywanu Warszawa


STEAM LUX S.C.


Juliana Ursyna Niemcewicza 1, 05-075 Warszawa

Tel: 515445971

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnych usług sprzątających, ale nie masz pojęcia, komu najlepiej będzie zlecić pranie dywanu w Warszawie, koniecznie zajrzyj na stronę steamlux.pl. Znajdziesz tam ofertę, którą z pewnością uznasz za idealną dla siebie, szczególnie, że przewiduje ona bardzo przystępne ceny. Być może więc uznasz, że od tej pory Twój dywan będzie czyszczony częściej niż tylko kilka razy do roku, co będzie z korzyścią dla jego stanu (świeże zabrudzenia usuwa się łatwiej i mniej inwazyjnie niż utrwalone) oraz dla wszystkich domowników.

Po zabiegach, jakim poddadzą go doświadczeni i sumienni pracownicy firmy, przekonasz się, jak bardzo był brudny - na pierwszy rzut oka tego nie widać. Różnica będzie ogromna, Twój dywan będzie znów wyglądał jak nowy, szczególnie że fachowe czyszczenie nie wpływa negatywnie na fakturę i nie niszczy włókien, podczas gdy samodzielne szorowanie bardzo często wywołuje ten niechciany efekt.

Skorzystanie z takich fachowych usług jest świetnym wyjściem zarówno w przypadku dywanów mocno zabrudzonych, jak i kosztownych i delikatnych.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


Sokołowska 9, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

ART KRIS Krzysztof Piwowarek


Warszawska 196, Mińsk Mazowiecki