Dane firmy

Akumulatorki AA z ładowarką


DAGA 33 Daniel Gawiński


Batorego 18, 02-591 Warszawa

Tel: 792 648 692

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wiele akcesoriów fotograficznych i filmowych jest zasilanych standardowymi bateriami AA i AAA. Jednak stosowanie ich zwykłych wersji pochłania dużo pieniędzy. W końcu lampy, mikrofony i inne peryferia, nawet jeśli wykorzystują ekonomiczną technologię, mogą pochłaniać wiele energii. Dlatego też dużo korzystniejszym rozwiązaniem niż zakup kolejnych i następnych baterii jest zainwestowanie w specjalne akumulatorki AA. W zestawie z ładowarką można je znaleźć w sklepie Mitoya.

To niezwykłe miejsce, które doceni każdy fotograf i filmowiec. W jego ofercie znajdują się nie tylko różne źródła energii, w tym też zasilacze i akumulatory Sony, ale też szereg akcesoriów, przeznaczonych do profesjonalnych i amatorskich studiów filmowych. Jeśli zatem szukasz miejsca, w którym tanio zaopatrzysz się w profesjonalny sprzęt, tam na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Urządzenia peryferyjne kamer i aparatów to jednak nie wszystko. Możesz też zainwestować w wygodne torby do przenoszenia i przechowywania swojego sprzętu. Dzięki temu będzie znacznie bezpieczniejszy. Sprawdź ofertę sklepu już teraz!

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


Sokołowska 9, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

ART KRIS Krzysztof Piwowarek


Warszawska 196, Mińsk Mazowiecki