Dane firmy

Avent Natural


wyprawkowy


Słoneczna 37, 95-060 Brzeziny

Tel: 512-667-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Powszechnie wiadomo, że dziecko potrzebuje właściwej stymulacji do prawidłowego rozwoju. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które ułatwią przyszłym rodzicom opiekę nad niemowlęciem. W sklepie internetowym wyprawkowy.pl znajdziesz butelki i akcesoria renomowanych producentów. Na szczególną uwagę zasługują produkty marki Philips AVENT NATURAL przez wzgląd na swój ergonomiczny kształt – wygodny z myślą o malutkich rączkach dziecka.

Uzupełnij swój zestaw o szczoteczkę do butelek i smoczków, nakładkę antykolkową AVENT AirFree  lub produkty szczególnie dedykowane wcześniakom, jak smoczki o specjalnej strukturze umożliwiające kontrolę wypływającego pokarmu lub te zbliżone swoim kształtem do piersi matki.

Szeroki asortyment sklepu pozwoli przyszłej mamie przygotować wyprawkę do szpitala, urządzić pokoik i należycie zadbać o potrzeby maluszka. Na stronie znajdziesz zabawki dla niemowląt zarówno do wózka, łóżeczka, jak i do kąpieli, a także produkty zapewniające dziecku zdrowy i bezpieczny sen takie jak monitor oddechu czy niania elektroniczna marki BabyOno, Easy Control i Philips.

Inne firmy w pobliżu:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Bonoidea


Kopernika 36B, Łódź