Dane firmy

Sklepy z wyposażeniem wnętrz • AlmiDecor


AlmiDecor


Al. Legionów 114C, 18--40 Łomża

Tel: 22 490 80 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Lato to czas, kiedy wielu z nas zastanawia się nad odświeżeniem swojego domu. Jeśli poszukujesz świeżych pomysłów na wyposażenie wnętrz, to mamy dla ciebie kilka najnowszych trendów. W tym sezonie, sklepy z wyposażeniem wnętrz oferują szereg produktów, które dodadzą twoim wnętrzom elegancji i stylu. 

Kolory są ważne dla każdego wystroju wnętrz. W modzie wnętrzarskiej w tym sezonie szczególnym uwzględnieniem cieszy się biel i pastele. Połączenie tych kolorów z odrobiną szarości daje subtelny i spokojny wystrój. Odważniejsi mogą zastosować soczyste, jasne kolory takie jak niebieski, zielony i żółty.

Jeśli chodzi o materiały, ciągle popularne są naturalne drewno i kamień, ale coraz bardziej popularne stają się też akryl, szkło i metal. Te materiały dodają wnętrzu przestrzeni i doskonale wyglądają we współczesnych aranżacjach. 

Tkaniny w wystroju wnętrz też mają swoje momenty. Mało ktokolwiek może dziś obyć się bez lnu, bawełny lub jedwabiu, szczególnie na zasłonach i dywanach, ale teraz nawet na ścianach można zastosować bardziej odważne tkaniny. 

Ostatnio coraz popularniejsze staje się też łączenie trendów, czyli połączenie tradycyjnych mebli i nowoczesnych dodatków. Stworzy to interesujący i stylowy efekt. 

Jeśli szukasz pomysłu na odnowienie swojego mieszkania to te trendy stanowią doskonały punkt wyjścia. Sklepy z wyposażeniem wnętrz oferują dużo produktów, które mogą pomóc ci stworzyć wspaniałe i modne wnętrze.

Inne firmy w pobliżu:

Kolmat


Rospuda 10, Rospuda

Insperio


Kolonia Porosły 4, Choroszcz

TECHMASZ - Cezary Kalinowski


Niska 3, Białystok