Dane firmy

Loża laminarna | https://laminarne.pl/


Farmacis - laminarne.pl


Juranda 4a, 62-030 Luboń

Tel: 61 625 68 20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Sprzedawca posiada w ofercie wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny. Na stronie laminarne.pl klienci znajdą pełną ofertę komór dostępnych w sprzedaży, jak również informacje na temat nowości i promocji. Ponadto dokładnie omówione zostały warunki dostawy i regulamin zakupów. Zainteresowane podmioty mogą skorzystać z różnych form finansowania. Leasing sprzętu zaczyna się już w cenie 1500 złotych!

Dlaczego warto zamawiać komory laminarne w sklepie w Luboniu? Wieloletnie doświadczenie, certyfikat Rzetelnej Firmy i współpraca z wiodącymi ośrodkami dydaktyczno-naukowymi w kraju stanowią gwarancję dla wszystkich zainteresowanych potencjalną współpracą, że będzie ona owocna. Odpowiedni sprzęt zwiększa szanse na to, że badania, do jakich zostanie wykorzystany, zakończą się sukcesem.

Do ochrony badanego materiału, poprzez usunięcie z powietrza zanieczyszczeń i utrzymanie nadciśnienia na niezmiennym poziomie, służy loża laminarna. Urządzenie to jest niezbędne do pracy w  laboratoriach bardzo różnego typu.

Inne firmy w pobliżu:

Duda-Cars S.A.


Ptasia 4, Poznań

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Agnusterapia


Spławie 48, Poznań