Dane firmy

Dekoracje ślubne kraków | Kwiaciarnia Margaritta


Kwiaciarnia Margaritta


al. Krasińskiego 1, 31-111 Kraków

Tel: 692 220 137

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Renomowana krakowska kwiaciarnia specjalizuje się w projektowaniu oraz sprzedaży pięknych bukietów ślubnych i dekoracji weselnych oraz popularnych w sieci flower boxów. Wszystkie kompozycje przygotowywane są wyłącznie z żywych roślin przez doświadczone oraz certyfikowane dekoratorki i florystki.

Klienci na stronie internetowej kwiaciarniamargaritta.pl mają możliwość zapoznania się z przykładowym cennikiem oraz wybranymi realizacjami i najważniejszymi informacjami o firmie. Dostępny jest tam również łatwy w obsłudze kreator do samodzielnego zamówienia bukietu składającego się na przykład ze 100 sztuk goździków, róż czy tulipanów oraz liściku. Kwiaciarnia oferuje także pocztę kwiatową. 

Wyjątkowe dekoracje ślubne w Krakowie tworzone są z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu pary młode i zaproszeni goście mogą podziwiać okazałe kompozycje przygotowane w stylu pasującym do całego wydarzenia oraz pozostałych dodatków. Zamówienia za każdym razem dostosowywane są do wymagań i preferencji zamawiających.

Inne firmy w pobliżu:

Jan Byczkowski Fotografia


Zakopane 1C, Zakopane

prace.edu.pl


Skrytka pocztowa 220, Kraków

PPHU "BU-MOR"


Zagrodowa 67, Oświęcim