Dane firmy

Rzeźby metalowe


MAREK SOLARZ STUDIO MS


Chmieleniec 35, 30-348 Kraków

Tel: 608 696 298

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wielu klientów prezentowanej firmy dysponuje wolnymi przestrzeniami w budynkach mieszkalnych, firmowych oraz na terenach, które do nich przylegają. Aby je uatrakcyjnić, zamawiają w firmie M Ar rzeźby przestrzenne, które nawiązują do konkretnego miejsca, osoby lub są luźnymi pomysłami zamawiających. 

Krakowski wykonawca specjalizuje się w projektach przestrzennych, które dostarcza do klientów krajowych i zagranicznych. Wśród najczęściej zamawianych są rzeźby metalowe o różnej wielkości. Powstają dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki spajania cienkiej blachy. To pozwala ukryć łączenia, czego efektem jest bryła, która wygląda jakby powstała z jednego kawałka metalu. 

Rzeźby, które są ustawiane na zewnątrz, zwykle wykonuje się ze stali nierdzewnej. Wykorzystuje się także do ich produkcji corten. Dzięki dokładnej selekcji materiałów produkcyjnych zamawiający ma pewność, że zamówiony produkt będzie wyglądał doskonale przez wiele lat, nawet przy niekorzystnym oddziaływaniu warunków atmosferycznych.

Inne firmy w pobliżu:

Jan Byczkowski Fotografia


Zakopane 1C, Zakopane

prace.edu.pl


Skrytka pocztowa 220, Kraków

TRANSFER Spółka Jawna


Saska 4, Kraków