Dane firmy

Żywność naturalna


Pro Natura sp. z o.o.


Chwiram 89/2, 78-627 Chwiram

Tel: 67 344 11 34

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wśród istotnych i zauważalnych trendów konsumenckich w Polsce zdecydowanie należy wyróżnić znaczny wzrost świadomości żywieniowej. W ostatnich latach, choć na rynek trafiło wiele wysoko przetworzonej i zwyczajnie niekorzystnej dla zdrowia oraz urody żywności, rozwinął się także sektor niezależny.

Żywność naturalna, czyli wolna od GMO czy substancji chemicznych, niepotrzebnych wypełniaczy i sztucznych dodatków, jest coraz popularniejsza i łatwiej dostępna. Współcześnie ważnym kanałem sprzedaży eko produktów jest Internet. Na przykład na stronie internetowej pronatura.com.pl można znaleźć sklep z żywnością naturalną, dietetyczną i wegetariańską, a także aromatycznymi kawami. Zamówienie zdrowych i wolnych od niepożądanych składników kasz, makaronów, otrębów, mąk czy ziaren to kwestia kilku kliknięć.

Jeśli ktoś jest wegetarianinem lub weganinem, stosuje dietę bezglutenową czy po prostu kultywuje zdrowy tryb życia wyrażany poprzez świadome jedzenie, może zamówić w tym sklepie najważniejsze produkty pochodzenia naturalnego.

Inne firmy w pobliżu:

Mikrus24 Izabela Dąbek


Marszałka Józefa Piłsudskiego 5, Szczecin

Vero Arte - Producent Statuetek


Wojska Polskiego 237, Szczecin