Prezentacje multimedialne

Prezentacja multimedialna jest nowoczesną formą przedstawienia firmy i z pewnością stanie się w niedalekiej przyszłości substytutem dla tradycyjnych produktów reklamowych w rodzaju folderów, ulotek, katalogów, broszur itp.

Obecnie w działaniach marketingowych wielu przedsiębiorstw prezentacja multimedialna na płytach CD występuje łącznie z materiałami drukowanymi, jednak daje ona dużo większe i bardziej efektowne możliwości zaprezentowania oferty firmy, jej produktów i usług.

Wykorzystanie animacji, filmów, muzyki, dźwięków i innych efektów multimedialnych nie tylko przyciąga odbiorców, ale również pomaga w lepszym przyswajaniu przez nich prezentowanych treści.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe przygotowanie prezentacji multimedialnej Państwa firmy, w tym m.in. opracowanie scenariusza prezentacji, wykonanie zdjęć, filmów, animacji, umieszczenie podkładu dźwiękowego, tłumaczenie tekstów, oprogramowanie, mastering i wytłoczenie na płytach lub wizytówkach CD oraz wykonanie nadruku firmowego na etykiecie i wybranym rodzaju opakowania.

 

           

     


                             Kliknij, aby pobrać cennik pobierz cennik

 

 

 
© Mediateka 2002-2008        www.mediateka.com.pl